Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Mostě

Mostecké silnice pokryl sníh a vy stále nemáte své zimní pneumatiky? Objednejte si je u nás v az-pneu.cz. Nabízíme kvalitní a levné pneu pro všechny typy vozidel od více než 30 ověřených světových výrobců. Potvrďte svou objednávku a pneumatiky mohou být do 24 hodin u vás v Mostě.

Jsme profesionálové a rádi vám nejen s výběrem pneumatik pomůžeme. Máme také vlastní pneuservis a publikujeme výsledky testů pneumatik. Chceme si udržovat své spokojené mostecké zákazníky, takže nabízíe pouze kvalitní zboží s plnou zárukou.

Zákazníci u nás rovněž nakupují další auto příslušenství, které zajistí styl a bezpečí vaší jízdě po mosteckých ulicích. V naší rozsáhlé nabídce naleznete disky, povinnou výbavu automobilu, přes šrouby a matice, až po měřiče tlaku.

Podívejte se na obchodní podmínky a časté dotazy našich zákazníků. Obraťte se na nás, jestliže stále potřebujete další radu.

 

Kam dodáváme pneumatiky v Mostě

Obvod 1: Stalingradská čtvrť

Obvod 2: Podžatecká

Obvod 3: Podžatecká (stovky)

Obvod 4

Obvod 5: Severní čtvrť

Obvod 6: čtvrť Bohumíra Šmerala

Obvod 7: Zahradní čtvrť

Obvod 8: Výsluní

Obvod 9: Liščí vrch

Centrum města

Chanov

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru