Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky v Třinci

Vítejte v az-pneu.cz! Jsme jeden z největších dodavatelů pneumatik a auto příslušenství v České republice a naše zboží samozřejmě doručujeme i do Třince. Náš sortiment je opravdu rozsáhlý, vybere si u nás majitel off-roadu, řidič užitkového vozidla, nadšenec do motorek a poradíme i majitelům osobních automobilů. Už své nové letní, zimní nebo celoroční pneu v třineckých obchodech nehledejte. Naše pneumatiky pečlivě vybíráme jen od nejspolehlivějších a proslulých značek ze všech koutů světa.

Hledáte v Třinci více než jen kvalitní a levné pneu? Ano, v našem e-shopu naleznete auto a moto příslušenství od povinné výbavy automobilu, přes plechové disky, po sněhové řetězy. Mezi velmi žádané zboží u nás patří taktéž alu-kola, která máme od více než 20 renomovaných značek. Kvalita je u nás zaručena plnou zárukou a tisíce spokojenými zákazníky nejen z Třince!

Nechejte si poradit od našich odborníků z pneuservisu, kde vaše auto i motocykl přezujeme a vyřešíme s vámi otázky, které vás zajímají. V sekci věnované častým dotazům naleznete vše zodpovězeno, podívejte se také na naše obchodní podmínky.

Těšíme se na viděnou v Třinci!

Kam dodáváme pneumatiky v Třinci

Český Puncov

Kojkovice

Horní Líštná

Dolní Líštná

Konská

Staré Město

Lyžbice

Nebory

Guty

Oldřichovice

Karpentná

Tyra

Podívejte se, kam všude dodáváme naše pneumatiky. Nenašli jste své město v seznamu? Žádný problém, vaše vybrané pneu vám přivezeme na jakoukoli adresu v ČR.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru